Načítání obsahu...

TRAKTOR SEKACÍ KUBOTA G231 LD

Se svým vynikajícím žacím výkonem a jednoduchou obsluhou vám sekačky řady G umožňují snadno zvládnout i ty nejnáročnější úkoly. Robustní konstrukce a legendární spolehlivost Kubota dotvářejí obrázek a nastavují nové standardy v této třídě.

G231

Záruka
5 let
  • 22 HP, úsporný kapalinou chlazený motor Kubota D902, 3válec
  • 2nožové sečení 1,22 m, pohon nožů převodovkou v olejové lázni
  • Hydrostatická variabilní převodovka, maximální rychlost 19 km/hod
  • Hydrostatické řízení, stavitelný volant, uzávěra diferenciálu
  • Elektromagnetická spojka sečení

Výkonná modelová řada, na kterou se můžete spolehnout.

Ať pracujete v parku, nebo ve vysoké husté trávě – zde všude dokazují sekačky řady G svoji výjimečnou třídu. Při takto vysoké efektivitě práce je vždy i čas na komunikaci. Toto vše zaručuje velký zájem o modely G a pro obsluhu slibuje poděkování za dobře odvedenou práci.

G231 motor

Motor
3válcový, kapalinou chlazený vznětový motor Kubota s objemem 898 cm3 a výkonem 22HP. Motor Kubota nabízí vysokou účinnost při sečení velkých parkových trávníků, při celodenním nasazení i při sečení nepravidelně udržovaných ploch.

Robustní variabilní hydrostatická převodovka mění směr jízdy vpřed/vzad stisknutím příslušné strany jednoho kolébkového pedálu. Převodovka dokáže plynule reagovat na zatížení systému při jízdě i sečení. K udržování konstantní rychlosti jízdy pomáhá standardně montovaný tempomat. Kardanový hřídel, který pohání nové přepracované žací ústrojí a úhlová ozubená kola převodovky, která přenášejí energii na nože, jsou profesionální řešení, které zaručuje spolehlivost a vysokou životnost sekačky.

Žací ústrojí
Extrémně robustní ocelový svařenec sečení umožňuje obsluze kosit velké trávníky bez poškození povrchu i za velmi nepříznivých podmínek. Záběr sečení je u modelu G231 1,22 m (48ˮ). Sekačka se dokáže pohybovat rychlostí až 19 km/h., což je nejvyšší rychlost mezi srovnatelnými modely všech značek. Zdvih sečení zajišťuje křížový joystick a elektromagnetickým ventilem (zdvih sečení a vyprazdňování koše). Skelet sečení je výškově nastavitelný mezi 25 a 102 mm pomocí stavitelného kolečka ve 13 polohách. Svoji neuvěřitelnou účinnost nabízí sekačka díky přepracovanému velkému přechodovému tunelu mezi sečením a sběrným košem. Problémy s eventuálním sníženým průchodem posečené trávy eliminují dvě čisticí klapky na skeletu sečení a v již zmíněném přechodovém tunelu. Tyto klapky jsou ovládány ze sedadla řidiče.

G koš

Sběrný koš na trávu
Standardní specifikace modelu G231 zahrnuje sběrný koš, jehož objem se liší dle systému vyprazdňování.
Model LD s vyprazdňováním na zem a košem o objemu 560 litrů.
Model HD s vyprazdňováním do výšky až 1970mm a košem o objemu 640 litrů.
Vyprazdňování provádí obsluha pohodlně pákou hydrauliky z místa sedačky.

Příslušenství
Silniční výbava pro provoz na pozemních komunikacích, sněhová radlice, zametací kartáč, sypač, závěs na přívěs, odstavný stojan na koš (model HD).

G231 motor

Světelná sada pro provoz na pozemních komunikacích
Modely řady G mají možnost provozu na pozemních komunikacích. Je k tomu zapotřebí osadit stroj originální světelnou sadou, která obsahuje zadní koncová světla s ukazateli směru, držák RZ, maják a přední směrová světla. Tato sada se dodávaná jako volitelná výbava a ke stroji je tak vydán TP.0,00s DPH

Zadat poptávku

NAPIŠTE NÁM SVÉ POŽADAVKY, OZVEME SE VÁM A SPOLEČNĚ NAJDEME VHODNÉ ŘEŠENÍ

Jméno nevyplněno

E-mail nevyplněn

Špatný formát e-mailu

Telefon nevyplněn

Špatný formát telefonu

Číslo nevybráno

Vyberte počet ks

Číslo nevybráno

Text nevyplněn

Děkujeme