Načítání obsahu...

TRAKTOR KUBOTA M6142 24x24 POWERSHIFT

Výkon: 118 (161) kW (HP). Zdvihový objem: 6 124 cm3. Počet převodových stupňů: 24 vpřed/24 vzad, 32/32 s plazivými rychlostmi. Bohatá výbava pro maximální komfort. Systém Bi-Speed. Nejmenší poloměr otáčení ve své kategorii.

M6002: Nejvýkonnejší z nejvšestranejších

Nová řada M6002 je ideální pro profesionální zemědělce, kteří oceňují vynikající manévrovatelnost, vynikající viditelnost, maximální ergonomii a výjimečný výkon. Díky všestranným vlastnostem je tento traktor ideální volbou pro živočišnou, tak i rostlinnou výrobu.

M6002 - Motor

Motor
Pod kapotou M6002 je výkonný motor V6108 TIEF5 s nejmodernější technologií a vynikající kvalitou Kubota. Navýšení výkonu o 20 hp vede k většímu využití točivého momentu motoru při použití dopravě. Maximální točivý moment při 1500 ot / min a maximální výkon při 1 900 ot / min poskytuje vynikající výkon v celé výkonové křivce. Díky zvětšené palivové nádrži o objemu 230 litrů můžete pracovat na plný výkon i po dlouhé pracovní dny.

M6002 - Převodovka

Převodovka
Nová převodovka je navržena pro vysokou rychlost v dopravě, a i pro těžké polní práci. S osmi převodovými stupni řazených pod zatížením ve třech mechanicky synchronizovaných skupinách je k dispozici 24/24 rychlostních převodů (s volitelnou superplazivou převodovkou 32/32 vpřed a vzad) - perfektní rozsah pro ideální využití výkonu motoru. Při řazení máte na výběr ze dvou způsobů: řazení stisknutím tlačítka nebo přímé řazení pomocí nové multifunkční páky. Nová funkce „Xpress restart“ umožňuje zastavení traktoru bez nutnosti sešlápnutí spojkového pedálu pro ještě větší komfort obsluhy.

M6002 - Kabina M6002 - Loketní opěrka

Kabina
Velká kabina nabízí obrovské množství prostoru, vynikající pohodlí a ergonomicky optimalizované uspořádání všech ovládacích prvků, aby byla zajištěna nejlepší podmínky pro maximální produktivitu. Díky vynikajícímu výhledu, který poskytuje čtyř sloupková kabina, máte vždy dokonalý výhled do všech stran. Moderní multifunkční páka integrovaná do loketní opěrky, poskytuje snadný přístup ke všem důležitým funkcím - neexistuje snadnější ani ergonomičtější způsob ovládání traktoru. Odpružená kabina znamená nejen větší pohodlí při řízení, ale také chrání vaše zdraví. Když už mluvíme o pohodlí a zdraví - prémiové sedadlo Grammer se může pochlubit vynikajícím odpružením a komfortními opěrkami rukou.

Velké střešní okno
M6002 má velkou prosklenou střechu, která je ideální pro kontrolu práce nad traktorem. To umožňuje optimální výhled na zvednutý čelní nakladač.

M6002 - Hydraulika

Hydraulika
Výkonný hydraulický systém M6002 zaručuje maximální produktivitu. Díky silné zdvihací kapacitě TBZ může tento všestranný traktor snadno zvedat těžké agregované nářadí a těžká práce s čelním nakladačem není problém.
M6002 je standardně vybaven hydraulickým loadsensigovým čerpadlem CCLS (Closed Center Load Sensing), které poskytuje enormní výkon 115 l / min. Čerpadlo s variabilním průtokem zajišťuje, aby se snížily energetické ztráty a omezil nárůst teploty oleje. Standardně jsou k dispozici tři mechanické ventily s dalším volitelným přídavným mechanickým ventilem. Všechny hydraulické ventily jsou vybaveny regulací průtoku.

M6002 - Čelní nakladač

Čelní nakladač
Originální čelní nakladače Kubota LK jsou navrženy na míru daného modelu. Nakladač lze rychle a snadno odpojit pomocí multi-locku. Tlumič rázu snižuje vibrace především při vyšší pracovní rychlosti. Ať už potřebujete nakládat hnůj, manipulovat s balíky nebo převážet palety, bude pro Vás Kubota M6002 s čelním nakladačem nepostradatelným pomocníkem. Čelní nakladač je ve standardu dodáván s Euro upínáním nářadí, tlumičem rázu, 3.funkcí a ochranou kapoty.

M6002 - K-Monitor s funkcí ISOBUS

K-Monitor s funkcí ISOBUS
Prověřený 7 ”K-Monitor je k dispozici jako volitelná výbava pro M6002. Tento uživatelsky přívětivý a intuitivně ovládaný monitor umožňuje snadné nastavení všech funkcí traktoru. 100% kompatibilita ISOBUS znamená, že můžete bez omezení používat všechny stroje ISOBUS na trhu. Tento systém konektivity vám ušetří čas a peníze s agregací různých strojů a umožní vám snadno pracovat. Díky schopnosti ISOBUS 7 ”K-Monitoru a volitelnému automatickému systému řízení je tento traktor připraven pro precizní zemědělství, což umožňuje přesné dávkování osiva, aplikaci látek na ochranu a výživu rostlin.

Manévrovatelnost
Originální přední náprava Kubota zajišťuje maximální manévrovatelnost. Patentovaný systém Kubota Bi-Speed zaručuje extrémně malý poloměr otáčení. Systém při natočení kol přibližně o 35° se zvyšuje rychlost otáčení předních kol.

M6142
Motor
TypV6108-TIEF5
Zdvihový objem/počet válců6124/4 cm3
Max. výkon motoru (97/68/EG)106 (143) kW (HP)
Max. výkon motoru s navýšením (97/68/EG)120 (163) kW (HP)
Max. kroutící moment při 1 500 ot/min658 Nm
Objem nádrže palivové/AdBlue230/20 l
Převodovka
Počet rychlostních stupňů24/24 (volitelně 32/32)
Maximální rychlost40 Eco km/h
PřevodovkaPowershift
Počet převodových stupňů ve skupině8
Počet převodových skupin3 (volitelně 4)
Reverzní zařízeníelektro-hydraulické
Brzdyhydraulické, v olejové lázni s automatickým připínáním pohonu 4x4
Připojení pohonu 4×4automatické připínání
Zadní vývodový hřídel (PTO)
Typ vývodové hřídele4rychlostní
Rychlost540/540 E / 1000/1000 E ot/min
Hydraulika
Průtok hydraulického čerpadla115 l/min
Tříbodový závěsrychloupínací s teleskopickými stabilizátory 
KategorieIII
RegulaceEHR se snímačem polohy
Nosnost zadního TBZ7000 kg
Počet hydraulických okruhů3 (volitelně 4)
Ostatní
Řízeníhydraulické
Přední nápravahydraulicky odpružená
Přístrojový panelanalogový/ LCD display
Rozměry a hmotnosti
Celková délka4620 mm
Celková výška2890 mm
Celková šířkamin.: 1670, max.: 2333 mm
Rozvor2690 mm
Pohotovostní hmotnost6000 kg

0,00s DPH

Zadat poptávku

NAPIŠTE NÁM SVÉ POŽADAVKY, OZVEME SE VÁM A SPOLEČNĚ NAJDEME VHODNÉ ŘEŠENÍ

Jméno nevyplněno

E-mail nevyplněn

Špatný formát e-mailu

Telefon nevyplněn

Špatný formát telefonu

Číslo nevybráno

Vyberte počet ks

Číslo nevybráno

Text nevyplněn

Děkujeme